Víkend

19. února 2018 v 7:03 | Lowe-JanulQa |  Deníček
Ahoj lidi,
tak tu máme opět nechtěné pondělí. Dneska se mi extrémně nechtělo vstávat. Hlavně kůli tomu, že je venku taková kosa, v Olomouci -8°C. Brrr.


No nic, můj víkend nebyl nic moc, protože jsme nikde nebyli. Jen v pátek jsme šli ke známým hrát zase Osadníky z Katanu. Koupili jsme i rozšíření "Města a rytíři", ale jak jsme byli z toho pracovního týdne unavení, tak se nám vůbec nechtělo přemýšlet. Toto rozšíření je totiž docela těžké na pochopení, samozřejmě po první hře to pak bude v pohodě.
V sobotu byl hokej ve 4 hodiny ráno. Ráda bych fandila, ale nejsem takovej blázen, abych vstávala tak brzo a ještě ke všemu o víkendu. O to víc ale bylo příjemné probuzení zprávou, že jsme porazili Kanadu v nájezdech a Ester Ledecká má zlato Smějící se

V neděli se mi podařilo vstát brzo, abych se podívala aspoň na zápas Česko - Švýcarsko. Bylo to hodně napínavé až jsem měla chuť dát si pivo Smějící se ale dávat si pivo v 9 hodin ráno, to zavání velkým alkoholismem Smějící se místo piva jsem si teda dala chipsy a sežrala jsem skoro celý balíček. V 1. třetině zápasu jsme hned ze začátku dali gól, Švýcarsko to ale rychle srovnalo. Ve 2. třetině nepadl ani jeden gól a byla to spíš taková nuda, ale samozřejmě akce tam byla. Jenže jak jsem vstávala tak brzo, začala na mě padat únava, ale zatím jsem se držela. Ve 3. třetině jsem to však nezvládla a asi v 8. minutě jsem usnula a vzbudila jsem se až když v televizi běželo něco jinýho Smějící se takže jsem vůbec nevěděla jak zápas dopadl. Naštěstí máme inteligentní tv s archivem, takže jsem si to mohla pustit znovu. K mému překvapení Česko nakonec porazilo Švýcary 4:1 Smějící se paráda.
Večer jsem ještě pekla bábovku a to bylo z celého víkendu vše. Zas taková nuda. Možná bych si už měla pořídit dítě ať si pořád nestěžuju Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama