Každý vztah má své ALE...

27. března 2018 v 9:44 | Jaňula |  Deníček
Každý z nás asi někdy zažil vztah, který skončil větou: Jsi hodná/ý a skvělá/ý, ALE nefunguje to… Nikdy nezapomenu na pár mých prvních schůzek. Teď se tomu směju, ale tenkrát to pro mě bylo hodně dramatické. Bylo mi totiž mezi 14-16 lety.

(Věk 14) Moje první rande se odehrálo v kině. Já vím, nejhorší místo na první rande, a aby to bylo ještě horší, tak jsem vzala kamarádku a on sestru. Celou dobu jsme nepromluvili, a když skončil film, chtěl mi dát pusu, ale já se otočila a on mi dal pusu na tvář. Večer po rande mi napsal: "Sorry, ALE nelíbíš se mi." WTF!? Nechápala jsem, proč mi teda chtěl dát pusu?

(Věk 14) Druhé rande jsem ukončila pro změnu já, protože to byl krok úplně mimo, a vůbec nebyl můj typ. Moje odpověď na jeho otázku, jestli se ještě uvidíme: "Promiň, ALE nejsi můj typ"

(Věk 15) Třetí rande bylo v kavárně v obchodním centru. První zklamání bylo, když jsem ho uviděla. Vůbec nevypadal jak na fotce a ani se mi moc nelíbil, ale řekla jsem si, že třeba bude v pohodě až ho líp poznám. Sedli jsme si tedy do kavárny, chvíli si povídali o ničem, když v tom se objevila spolužačka, kterou jsem moc neměla v lásce, a hned se k nám musela vetřít. Byla o hodně ukecanější než já, takže bylo jasné, jak to skončí. Večer mi přišla zpráva: "Jsi v poho, ALE mě se líbí Zuzka." O to horší bylo pak zjištění, že v prváku budeme spolužáci.

Následovaly vztahy, které také vždycky skočili nějakým ALE. Ať už to bylo z mé strany nebo z druhé. Popisovat je radši nebudu, protože se za některé doteď stydím...

Můj nynější a nejdelší vztah trvá už skoro 7 let a jsme oba šťastní. Občas se sice zrodí nějaké neshody a nejradši bychom se za to uškrtili navzájem. Jenže to by nebyl vztah bez nějakého ALE…


Související obrázek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 27. března 2018 v 9:59 | Reagovat

No ony jsou každé začátky těžké :-) Přeji ti ať je tvůj současný přítel ten pravý!

2 Jaňula Jaňula | Web | 27. března 2018 v 15:43 | Reagovat

[1]: děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama